Image default

Влада на очах втрачає аудиторію, яку мала, – політолог

Олексій Якубін

Фото з відкритих джерел

Під час пандемії влада не реалізувала ефективну соціальну програму, каже Олексій Якубін

Останні соціологічні дослідження засвідчили, що вперше партія влади поступилася опозиційній політичній силі. Зміна лідера свідчить про те, що курс, який реалізує влада, потрібно змінювати.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог, кандидат політичних наук Олексій Якубін.

Політолог зауважив, що фізичні особи-підприємці, які зараз протестують у центрі Києва, показують розчарування курсом, який реалізує партія влади, а це свідчить про те, що влада просто на очах втрачає ту свою аудиторію, яку мала раніше. Експерт звернув увагу на те, що думки щодо вимог представників ФОПів у «Слузі народу» розділилися. Олексій Якубін зазначив, що є країни, де намагаються зменшити податковий тиск, вжити інші заходи під час карантинних обмежень для підтримки населення, натомість в Україні такі кроки здійснюються по мінімуму.

«Тому збереження робочих місць, те, що ці люди роблять самі, це саме собою є плюсом, бо, по суті, держава у часи пандемії не змогла, мені здається, зробити якусь ефективну програму, хоча навіть у Європі, помітьте, усі обмежувальні заходи викликають протести», – зазначив Олексій Якубін.

Новини за темою: «Будемо стояти хоч до Великодня!» – На вічі представники ФОПів вирішили продовжити мітинги

Експерт, коментуючи останні соціологічні дослідження, зауважив, що такі результати є сенсаційними, бо вперше партія влади поступилася опозиційній політичній силі. Зміна лідера свідчить про те, що курс, який реалізує влада за останні рік-півтора, потрібно змінювати, каже Олексій Якубін. Серед причин падіння довіри до провладної партії експерт називає затягування з вирішенням конфлікту на Донбасі, а також соціально-економічні питання, зокрема, щодо збільшення тарифів.

Олексій Якубін зазначив, що, якщо президент України Володимир Зеленський хоче зберегти власний рейтинг, то слід провести дочасні парламентські вибори, бо сумнівно, що зміна уряду матиме необхідний ефект.

Нагадаємо, найбільші соціологічні служби – КМІС, Фонд «Демократичні ініціативи» та «Українська соціологічна група» – провели в грудні опитування електоральних настроїв населення на парламентських виборах. За даними трьох досліджень, лідером симпатій українців стала партія «Опозиційна платформа – За життя».

Джерело

Залишити коментар