Image default

«Влада» Криму обіцяє жителям воду з додаткових джерел

Фото: Корреспондент.net Жителям Криму пообіцяли воду з додаткових джерел

Так звана «влада» анексованого Криму обіцяє наповнити водозабір з допомогою додаткових свердловин, хоча це вже призвело до проблем з екологією.

У систему водопостачання Сімферополя вже в квітні почне надходити вода з водозабору, який наповнять за допомогою додаткових свердловин. Таку обіцянку зробив так званий «міністр будівництва і архітектури» анексованого Криму Михайло Храмов, повідомляє Крим.Реалії в неділю, 6 грудня.

Як стверджує Храмов, зараз будується водовід від Бештерек-Зуйського водозабору до Сімферополя. При цьому, щоб наповнити водозабір, «влада» планує пробурити 5 додаткових свердловин на додачу до трьох уже діючих.

«Плануємо робочий пуск води 18 квітня наступного року. Протяжність цього водоводу 21 кілометр, діаметр — 500 мм, в дві нитки. Також в цей об’єкт входить насосна станція і облаштування самого водозабору. Після завершення робіт «Кримгеології» всього буде на цьому водозаборі 8 свердловин , які нам необхідно буде обв’язати, побудувати резервуари чистої води і за допомогою насосної станції доставити цю воду в Сімферополь», — стверджує Храмов.

Зазначимо, що раніше викачування води з підземних джерел вже призвело до засолення ґрунтів.

Нагадаємо, що раніше в Сімферополі заявили про критичну ситуацію з водою. У Криму близько 30 населених пунктів на режимному водопостачанні через критичне обміління водоймищ.

Також повідомлялося, що в Ялті будуть відключати воду ночами. Такий захід дозволить без особливих незручностей провести новорічні свята і підготуватися до наступного високого курортного сезону, стверджує місцева «влада».

Джерело

Залишити коментар