Image default

Вітренко подав декларацію як кандидат на посаду заступника голови Міненерго

Юрій Вітренко

Фото з відкритих джерел

Колишній топменеджер «Нафтогазу» подав декларацію сьогодні вранці

Колишнього виконавчого директора НАК «Нафтогаз» Юрія Вітренка можуть призначити на посаду виконувача обов’язків міністра енергетики. Про це свідчать дані в реєстрі НАЗК.

Зазначимо, сьогодні, 21 грудня, з’явилося офіційне підтвердження про те, що Юрій Вітренко може стати в.о. голови Міненерго. Він подав декларацію як кандидат на посаду заступника міністра енергетики — її було зареєстровано в понеділок вранці.

У документі йдеться, що в 2019 році Вітренко заробив за основним місцем роботи в НАК «Нафтогаз» 53,25 млн грн і ще 2,23 млн грн як голова наглядової ради «Укрнафти». Йому також належить компанія AYA Securities, яка знаходиться в Києві.

Новини за темою: Ареф’єв: Офіс президента домовлятиметься про призначення Вітренка з іншими фракціями

Нагадаємо, 17 грудня Верховна Рада України провалила голосування за призначення Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики — першого віцепрем’єр-міністра України. За проголосували 186 народних депутатів, з яких 153 голоси були від фракції «Слуга народу».

Своєю чергою, Юрій Вітренко побажав народним депутатам «знайти кращого кандидата, який зможе зробити нашу країну сильнішою».

Джерело

Залишити коментар