Image default

Витрати на оборону не скоротять — Зеленський

Фото: Офис президента Украины Зеленський відкинув скорочення витрат на оборону

Фінансування оборонної сфери буде тільки рости, запевнив президент, додавши, що одним із пріоритетів залишається нарощування боєздатності ВМФ.

Президент Володимир Зеленський відкинув скорочення витрат на оборону, наголосивши, що її фінансування буде тільки рости. Про це він сказав на урочистостях до Дня ЗСУ в неділю, 6 грудня.

Зеленський стверджує, що в 2020 році бюджет на оборону став найбільшим за час незалежності України.

«Збройні сили України отримують новітню і модернізовану зброю і техніку. Цей процес не тільки продовжиться, але і збільшиться. І незважаючи на кризові часи, фінансування не скоротиться ні на гривню. Ми ніколи не будемо економити на власній армії і на безпеці своєї країни», — наголосив Зеленський.

Водночас, одним із пріоритетів залишається нарощування боєздатності Військово-морського флоту, резюмував президент.

Нагадаємо, що раніше Зеленський привітав військових з Днем ЗСУ. Володимир Зеленський підкреслив важливу роль, яку українські військовослужбовці виконують на сході України, забезпечуючи перемир’я.

Також повідомлялося, що військові на День ЗСУ отримають близько 300 квартир. Всього за рік понад 600 українських військовослужбовців отримали житло, заявив Зеленський і анонсував плани щодо ЗСУ на 2021 рік.

Джерело

Залишити коментар