Image default

Випадки інфікування новим штамом COVID-19 виявили в Австрії

Фото з відкритих джерел

Також в країні продовжили локдаун

Міністр охорони здоров’я Австрії Рудольф Аншобер заявив про чотири випадки зараження «британським» штамом коронавірусу. Про це повідомляє DW. 

Згідно з повідомленням, всі ці випадки було виявлено в рамках тестування пасажирів на COVID-19 під час в’їзду в Австрію через аеропорт Відня. 

Відомо, що серед тих осіб, у котрих діагностували новий штам коронавірусу, є й 12-річна дівчинка. Загалом у всіх чотирьох інфікованих спостерігалися лише легкі симптоми захворювання. Усі вони перебувають у самоізоляції.

Як зазначається, уряд Австрії вирішив подовжити ще на один тиждень локдаун, який мав завершитися 18 січня для тих, хто погодиться добровільно пройти тест на коронавірус. 

Новини за темою: В Австрії розпочався третій локдаун від початку пандемії коронавірусу

Тепер жорсткий локдаун, що передбачає, зокрема, закриття майже всіх магазинів роздрібної торгівлі, триватиме в Австрії до 24 січня. Не будуть працювати також ресторани, бари й чимало закладів сфери послуг.

Щодо в’їзду в країну для іноземців, то практично кожен, хто прибуває з закордонних зон ризику, повинен просидіти до 10 днів у самоізоляції.

Слід зауважити, що раніше уряд Австрії планував дозволити людям, які пройдуть тестування на коронавірус та отримають негативний результат, вже з 18 січня вільно ходити по магазинах та зустрічатися з друзями. Для людей, які не пройшли тестування, локдаун мав і так тривати до 24 січня.

Новини за темою: Нові штами коронавірусу у світі: Як COVID мутував у Великій Британії та Африці, ставши агресивнішим

Нагадаємо, раніше в Грузії зафіксували перший випадок нового штаму коронавірусу, який раніше виявили у Великобританії. 

Джерело

Залишити коментар