Image default

«Вигадка від початку до кінця»: В омській лікарні заперечують інформацію про спробу другого отруєння Навального

Олексій Навальний Фото з відкритих джерел

Також у лікарні спростовують перше отруєння опозиціонера

Ніхто не мав можливості вдруге отруїти російського опозиціонера Олексія Навального в омській лікарні. Про це заявив завідувач відділенням гострих отруєнь закладу, головний токсиколог Омської області та Сибірського федерального округу Олександр Сабаєв у коментарі ТАСС.

За словами медика, сторонні особи не мали доступу до палати Навального, де він перебував дві доби в комі. «Жодних питань ні з чийого боку до нас не виникало. Ніхто, крім медичних працівників, доступу до нього не мав. Все це вигадка від початку до кінця. Не було отруєння ні первинного, ні вторинного. Це інформаційна «качка», все розкручується заради якихось певних цілей», – висловився Сабаєв.

Раніше повідомлялося, що британські ЗМІ заявили, що російського опозиціонера Олексія Навального намагалися вдруге отруїти нервово-паралітичною речовиною «Новачок» під час того, як він перебував у комі. За словами журналістів, спроба отруєння могла відбутися з боку російських шпигунів.

Новини за темою: Лікарі із РФ діагностували у Навального панкреатит, жодних ознак отруєння

Нагадаємо, в серпні поточного року Олексія Навального забрали в лікарню у важкому стані. Деякий час він перебував під апаратом ШВЛ. Спочатку чоловіка забрали у медзаклад Омська. Однак, згодом його доставили в клініку Charite в Берліні.

Через деякий час медики у Німеччині визначили, що Навального отруїли речовиною групи «Новачок». Це також підтвердив Інститут оборонних досліджень Швеції та низка інших лабораторій.

Після одужання Навальний заявив, що переконаний у тому, що до його отруєння причетний особисто президент Російської Федерації Володимир Путін.

Однак, у Кремлі назвали звинувачення з боку опозиціонера безпідставними та неприпустимими та додали, що мають докази того, що Навальний співпрацює з ЦРУ.

Новини за темою: Отруєння Навального: Сліди «Новачка» знайшли не лише на пляшці з водою

Згодом Європейський Союз, а пізніше й уряд Великої Британії запровадили санкції проти Російської Федерації через отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. До списку потрапили 6 людей і науково-дослідний інститут.

Джерело

Залишити коментар