Image default

Відео дня: В Японії представили гігантського робота Gundam

Гігантський робот з аніме-франшизи Gundam GUNDAM FACTORY YOKOHAMA

Висота рухомого робота становить 18 метрів

У сусідньому з Токіо портовому місті Йокогама презентували гігантського рухомого робота з аніме-франшизи Gundam. Про це повідомив ТАСС з місця подій.

Згідно з повідомленням, 18-метрова модель є частиною масштабного комплексу Gundam Factory, побудованого на набережній в районі парку Ямасіта. Робот стоїть в спеціальному доці, який виконує ще й функцію оглядового майданчика.

В одному з павільйонів парку за допомогою технології доповненої реальності відвідувачі зможуть випробувати себе на місці пілота Gundam, що розташувався в його головній частині.

Відкриття Gundam Factory спочатку було заплановано на літо 2020 року, проте його довелося відкласти через пандемію коронавірусу.

Відвідувачам комплекс буде доступний з 19 грудня. Ціна квитка в залежності від відвідуваного об’єкта складе від 1650 до 3300 єн (від 16 до 32 доларів).

Довідка:

Перший повнометражний анімаційний фільм про людиноподібних бойових роботів Gundam з’явився в 1979 році, він називався Mobile Suit Gundam. Цей серіал вважається одним з найбільших творів аніме в історії Японії поряд з «Євангеліоном», який отримав світову популярність. Згодом були випущені десятки інших аніме Gundam, а сама франшиза активно використовується досі.

Новини за темою: У США створили м’якого робота, який змінює форму

Раніше повідомлялося, що в зоні відчуження біля Чорнобильської атомної електростанції вперше провели випробування робота Spot. Його залучили до вимірювання рівня радіації в місцях поховання радіоактивних відходів.

Джерело

Залишити коментар