Image default

Вибори міського голови Чернівців опинилися під загрозою, — ЦВК

Другий тур виборів у Чернівцях під загрозою зриву Фото з відкритих джерел

Причиною цього стало припинення повноважень членів виборчкомів

Проведення голосування у другому турі виборів міського голови в Чернівцях під загрозою зриву через припинення повноважень членів дільничних виборчих комісій. Про це повідомляє пресслужба ЦВК. 

Як зазначається, за день до виборів до Чернівецької міської територіальної виборчої комісії надійшли подання від місцевих організацій політичних партій про дострокове припинення повноважень 444 членів дільничних виборчих комісій. Зокрема, йдеться про представників «Батьківщини», «Європейської солідарності», «Нашого краю» та «Рідного міста».

Однак, партії не надали заяв самих представників про складення повноважень членів дільничних виборчкомів.

Новини за темою: Голову Чернівецької облради шпиталізували з COVID-19, його стан важкий

«Такі дії організацій партій можуть створити перешкоди в належній підготовці проведення повторного голосування з виборів Чернівецького міського голови», — зазначили в ЦВК. 

Так, через відкликання членів ДВК можуть виникнути проблеми з легітимністю засідань комісій. Зокрема, у зв’язку з відсутністю мінімальної кількості членів, необхідної для проведення засідання.

Новини за темою: ЦВК змінила склад Чернівецької ТВК через відсутність результатів виборів

Окрім цього, можуть виникнути проблеми з необхідною кількістю голосів для прийняття рішень комісій та підрахунку голосів виборців.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія отримала скаргу про бездіяльність Чернівецької міської ТВК від однієї з політичних партій та зобов’язала комісію встановити результати місцевих виборів до опівночі 11 листопада.

Источник

Залишити коментар