Image default

Вибори мера в Кривому Розі: ОПОРА розповіла про перші порушення

Стало відомо про перші порушення на виборах у Кривому Розі

На виборчих дільницях помітили сторонніх осіб, а деякі виборці не користуються кабінкою для голосування, кажуть спостерігачі.

У Кривому Розі спостерігачі ОПОРИ фіксують присутність сторонніх осіб на дільницях і деякі інші порушення. Про це повідомила прес-служба громадянської мережі в неділю, 6 грудня.

«На виборчій дільниці №121706 в приміщенні дільниці перебувають поліцейські. Однак дільниця розташована в школі, ще є три інших дільниці. А приміщення розподілені таким чином, що якщо поліцейські вийдуть за двері дільниці №121706, то опиняться вже в приміщенні для голосування іншої дільниці» , — сказано в повідомленні.

Крім того, представники екзит-полу від дослідницької організації ФОП Дузь А.В. проводять опитування виборців безпосередньо в приміщенні виборчої дільниці №121551. Спостерігач ОПОРИ повідомив про цей інцидент поліцію і голові ДВК.

Ще на двох дільницях спостерігачі помітили сторонніх осіб, яких важко ідентифікувати. На виборчій дільниці №121714 в приміщенні для голосування до членів виборчої дільниці підходять і спілкуються треті особи, які не мають безпосереднього відношення до голосування. Виборчу дільницю №121538 відвідав чоловік, який представився представником ДСНС, але він був без форменого одягу і його важко ідентифікувати як представника ДСНС.

«На ВД №121628 (Палац культури Інгулець, дзеркальний зал, 2-й поверх) виборець проголосував за кабінкою посеред приміщення для голосування», — додали в ОПОРІ.

До того ж, на одній з дільниць спостерігачі виявили, що на одному з входів немає пандуса, відсутній покажчик про наявність належного входу для людей з інвалідністю, а сама дільниця знаходиться на другому поверсі. Незважаючи на те, що виділена кабінка для осіб з підвищеною температурою, для осіб з інвалідністю кабінки не виділені.

Нарешті, на виборчій дільниці №121679 (міська комунальна установа Палац культури Художній КГС, хол-1, 1-й поверх) ранковий протокол під час ранкового засідання не вівся. Протокол робився вже під час голосування через те, що не було секретаря комісії. На виборчій дільниці №121700 (ліцей, фойє, 1-й поверх) один член комісії видає виборчі бюлетені.

Нагадаємо, що раніше в Кривому Розі почалися вибори мера. У місті вже відкрилися виборчі дільниці. За посаду міського голови борються кандидати від Слуги народу і ОТЗЖ.

Також Зеленський звернувся до жителів Кривого Рогу. Президент України наголосив, що агітувати ні за кого не може, але жителі міста «люди розумні і самі все знають».

Джерело

Залишити коментар