Image default

Вибори мера Кривого Рогу. Перший екзит-пол

Фото: Страна.юа Костянтин Павлов — кандидат в мери Кривого Рогу від ОТЗЖ

За даними опитування на виході з виборчих дільниць, у кандидата від Опозиційною платформи — За життя Павлова 58,86% голосів, а у Дмитра Шевчика від Слуги народу — 41,14%.

У Кривому Розі пройшов другий тур виборів мера, згідно з екзит-полом від Центру дослідження розвитку територій переміг кандидат від ОТЗЖ Костянтин Павлов, повідомляє РБК-Україна.

За даними опитування на виході з виборчих дільниць, у кандидата від Опозиційною платформи — За життя Костянтина Павлова 58,86% голосів, а у Дмитра Шевчика від Слуги народу — 41,14%.

Помилка вибірки вказана в межах 2,5% — 3%. Опитано 14 тисяч виборців (станом на 19:00) на 44 виборчих дільницях Кривого Рогу.

Громадянська мережа ОПОРА повідомила, що явка на виборах мера Кривого Рогу на 16:00 склала 28%. Похибка оцінки — 1,25%.

Під час другого туру виборів в поліцію надійшло 30 повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого законодавства, за результатами яких складено 2 адмінпротоколи і відкрито 2 кримінальні провадження.

Нагадаємо, що раніше президент України Володимир Зеленський звернувся до жителів Кривого Рогу. Президент України наголосив, що агітувати ні за кого не може, але жителі міста «люди розумні і самі все знають».

Джерело

Залишити коментар