Image default

Вето Трампа на оборонний бюджет не загрожує фінансовій підтримці України, — Кулеба

Дмитро Кулеба МЗС України

Жодного стосунку вето Трампа до допомоги Україні не має, адже бюджет був заветований абсолютно з інших причин

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба наголосив, що вето президента США Дональда Трампа на оборонний бюджет не вплине на передбачений ним обсяг допомоги Україні. Про це він сказав у ефірі «Україна 24», передає «Укрінформ».

Кулеба підкреслив, що жодного стосунку вето Трампа до допомоги Україні не має, адже бюджет був заветований абсолютно з інших причин. 

«Я даю вам стовідсоткові гарантії, що після того, як вето буде подолане або ситуація буде вирішена якимось іншим чином, сума підтримки України залишиться. Більше того, я переконаний, що наступного року загальна підтримка Сполученими Штатами України не просто збережеться, а ще посилиться. І ми будемо над цим наполегливо працювати», — підкреслив голова МОЗ.

Міністр також підтвердив, що оборонний бюджет США передбачає військову підтримку Україні в розмірі 250 млн доларів.

«Але стверджувати, що Трамп наклав вето на закон, який включає підтримку України — це створює хибне враження в людей», — зазначив Кулеба.

Новини за темою: Різдвяні сюрпризи Трампа: Помилування одіозних соратників, нові санкції й вето на військовий бюджет

Нагадаємо, раніше президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив про намір накласти вето на оборонний бюджет країни на 2021 рік. Політик заявив, що новий бюджет принесе виграш Китаю.

Джерело

Залишити коментар