Image default

Велика Британія ліцензувала вакцину проти COVID-19, а з наступного тижня починає масову вакцинацію

Фото з відкритих джерел

Вакцину потрібно зберігати при -70° С

Велика Британія першою серед країн Заходу видала ліцензію на вакцину Pfizer/BioNTech проти COVID-19, а з наступного тижня починає процес масової імунізації, спочатку щеплення будуть робити для груп із найбільшим ризиком. Про це повідомляє The Guardian. 

Згідно з повідомленням, екстрене використання вакцини було дозволене Управлінням з регулювання лікарських засобів і медичних товарів (MHRA) до прийняття відповідних рішень в США і Європі.

Новини за темою: У США визначили категорії населення, які першими будуть вакциновані від COVID-19

Відомо, що перші дози препарату надійдуть найближчими днями. Загалом Велика Британія придбала 40 мільйонів доз вакцини, яка, за останніми випробовуваннями, має 95% ефективності.  

Незважаючи на те, що вакцину потрібно зберігати при -70° С, компанії-виробники заявляють, що її можна зберігати до п’яти днів у холодильнику при температурі 2-8 ° С.

Новини за темою: Вакцина від COVID-19 знадобиться навіть тим, хто вже перехворів, — Степанов

Як зазначається, першими пріоритетними групами для вакцинації є мешканці будинків для літніх людей, які не можуть прийти до центру вакцинації разом із персоналом, який доглядає за ними. При температурі холодильника вакцину можна доставити ​​до них. Наступними на черзі будуть особи старші 80-ти років та медичні працівники.

Новини за темою: У РНБО назвали терміни вакцинації українців проти COVID-19

Нагадаємо, в середині листопада американська фармацевтична компанія Pfizer оголосила про завершення випробувального періоду своєї вакцини від COVID-19 та заявила, що розроблений препарат на 95% допомагає у боротьбі з легкою та тяжкою формами коронавірусу. 

Джерело

Залишити коментар