Image default

Вашингтон і Київ встановлять лінію захищеного зв’язку

Фото: facebook.com/ukr.embassy.usa Україна і США встановлять лінію захищеного зв’язку

Відповідний договір уклали Адміністрація Держслужби спеціального зв’язку і захисту інформації України та Держдепартамент США.

У США український і американський уряди підписали угоду про встановлення лінії захищеного зв’язку. Про це у вівторок, 31 серпня, повідомила прес-служба президента України Володимира Зеленського.

Так, відповідний договір уклали Адміністрація Держслужби спеціального зв’язку та захисту інформації України і Державний департамент США.

«Документ передбачає наявність лінії захищеного зв’язку, забезпечує стабільний спеціальний канал комунікації між Україною та США, демонструє збереження і зміцнення двосторонньої довіри між Києвом і Вашингтоном», — зазначено в повідомленні.

Крім того, досягнута домовленість відповідає загальним українсько-американським інтересам зі зміцнення миру і міжнародної безпеки, сприяє зменшенню загроз і підвищує ефективність виконання причетними національними урядовими підрозділами своїх функцій.

Нагадаємо, Володимир Зеленський перебуває у США з офіційним візитом. Напередодні він провів низку зустрічей, зокрема з главою Пентагону Ллойдом Остіном і керівником Світового банку Девідом Малпассом.

Джерело

Залишити коментар