Image default

«Ваш улюбленець — частина родини»: Собака Макрона виступив із посланням до людей

Собака французького президента Немо ВВС

Пес попросив забрати додому напередодні Різдва усіх бездомних тварин

Домашній улюбленець президента Франції Емманюеля Макрона звернувся до людей з різдвяним посланням, у якому закликав забрати бездомних тварин. Про це повідомляє ВВС News Україна.

«Я знаю, про що говорю», — розповів собака Немо, який три роки тому сам був бездомним. Тепер він є першим псом Франції і живе в Єлисейському палаці з родиною президента. 

Як зазначається, поки Макрон лікується від коронавірусу, пес розповсюдив звернення в акаунтах господаря в усіх соцмережах.

Також Немо пообіцяв французам посилення покарання за жорстоке поводження з тваринами і 20 млн євро на поліпшення умов у притулках.

Новини за темою: У Франції почали надавати громадянство іммігрантам, які допомагають боротися із COVID-19

«Щороку 100 тисяч тварин викидають на вулицю, як колись мене. Скоро Різдво — прихистіть їх! Але, заводячи домашнього улюбленця, не забувайте про відповідальність. Ваш вихованець — частина родини. Він любить вас понад усе на світі. І розраховує на вас», — розповів собака, який є поміссю лабрадора і гриффона.

          Переглянути цей допис в Instagram                      

Допис, поширений Emmanuel Macron (@emmanuelmacron)

Новини за темою: Занадто голосно квакали: У Франції жаби програли суд, тепер їхній ставок осушать

Нагадаємо, минулого тижня президент Франції Емманюель Макрон отримав позитивний результат тесту на коронавірус COVID-19.

Джерело

Залишити коментар