Image default

В Україну не пустили угорського топ-чиновника

Фото: Госпогранслужба Украины Угорський чиновник їхав в Україну, незважаючи на заборону на в’їзд

Угорський чиновник прямував до Закарпатської області, хоча у нього була заборона на в’їзд.

В Україну не пустили угорського політика Іштвана Грежу, якому заборонений в’їзд в Україну через втручання у місцеві вибори, повідомляє у вівторок, 24 листопада, Європравда з посиланням на джерела.

«У вівторок вранці Грежа прибув на пункт пропуску Лужанка в Закарпатській області, де прикордонники поінформували його про заборону на в’їзд і не дозволили перетнути кордон. КПП Берегшурань-Лужанка — найближчий до міста Берегово з найчисленнішою угорською громадою в Україні», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Будапешт попередив про візит чиновника, хоча і знав, що в’їзд йому заборонений. «Тому, ймовірно, угорці припускали його недопуск на кордоні», — зазначає видання.

Пізніше цю інформацію підтвердили в МЗС, зазначивши, що відмова у в’їзді є окремим випадком. «Прийняте рішення не стосується сфери міждержавних відносин. Заборона в’їзду пов’язана виключно з діями конкретного громадянина, в яких містяться ознаки правопорушення», — наголосили у відомстві.

Іштван Грежа — уповноважений угорського міністра, відповідальний за розвиток співпраці між областю Саболч-Сатмар-Берег та Закарпаттям.

Нагадаємо, на початку листопада глави дипломатичних відомств України та Угорщини домовилися повернути відносини між країнами до конструктивного діалогу після загострення через втручання у вибори на Закарпатті.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар