Image default

В Україні вилучили більше 500 тонн морепродуктів

Фото: Госпогранслужба Викрита нелегальна схема ввезення морепродуктів в Україну

Морепродукти з країн Східної Азії великими партіями ввозилися в Україну з порушенням законодавства й ухиленням від податків.

  У Харкові та Дніпрі правоохоронці викрили схему переміщення через кордон морепродуктів з порушенням законодавства. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.   Встановлено, що морепродукти ввозили в Україну з країн Східної Азії із заниженням або ухиленням від сплати митних платежів. Надалі продукти реалізовувалися на внутрішньому ринку країни з порушенням податкового законодавства.   Під час обшуків правоохоронці виявили і вилучили товарно-господарську документацію та значні партії товарно-матеріальних цінностей іноземного виробництва загальною масою більше 500 тонн. Попередня вартість вилученого становить близько 62 мільйонів гривень.      

    Нагадаємо, нещодавно була виявлена ​​схема контрабанди бурштину з України в Молдову. До контрабанди були причетні старший держінспектор Подільської митниці і громадянин Молдови.   Також повідомлялося, що в київському міжнародному аеропорту Бориспіль викрили «діамантових» контрабандистів.  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар