Image default

В Україні сповільнилося розповсюдження COVID-19

Фото: International Alert В Україні сповільнилися темпи поширення коронавірусу

Найгірша епідеміологічна ситуація із коронавірусом спостерігається в Сумській, Черкаській, Київській, Запорізькій та Чернігівській областях.

Темпи поширення коронавірусу в Україні сповільнилися. Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я в середу, 2 грудня.

Зараз показник захворюваності на COVID-19 в країні становить 492,2 на 100 тисяч населення за норми 40. Такий же показник захворюваності в країні був і днем ​​раніше, а за останні чотири дні збільшився лише на 1,8.

При цьому минулого тижня даний показник збільшувався на 10 майже щодня.

Наразі найгірша ситуація спостерігається в Сумській (1008,8), Черкаській (788,4), Київській (715), Запорізькій (689,5) та Чернігівській (668,9) областях. У Києві він становить 662,2.

Водночас у країні збільшилася кількість вільних лікарняних ліжок для пацієнтів з коронавірусом. Зараз зайняті 49,1% ліжок, тоді як днем ​​раніше було 50,3%. Однак найбільш напружена ситуація з ліжками в Миколаївській (68% зайняті), Запорізькій (62,6%) і Чернігівській (62,2%) областях.

Показники регіонів зі значним рівнем розповсюдження COVID-19 from IgorLytvynenko3

Нагадаємо, що в Україні зростає підтримка жорсткого карантину. За два тижні кількість українців, які підтримують повний локдаун, зросла з 36% до 42%. При цьому майже 60% підтримують введення жорсткого карантину на новорічні свята.

COVID: В Україні рекорд за кількістю видужалих

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар