Image default

В Україні приготували найбільшу в світі шаурму

Фото: facebook.com/mhpUKR 120-метрову шаурму приготували в Києві

До складу страви увійшли салат, курка і йогуртовий соус. Після фіксації рекорду її розрізали і роздали спробувати присутнім.

  У Києві більше сотні кухарів приготували 200-кілогарммовую шаурму, яка стала найбільшою у світі. Про це повідомляється на сторінці компанії МХП в Facebook.   Світовий рекорд у суботу встановили на Контрактовій площі. 120 кулінарів під керівництвом шеф-кухаря Алекса Юсупова приготували блюдо довжиною 129 метрів 4 сантиметри.   За даними ЗМІ, щоб підсмажити шаурму, використовували туристичні пальники. Вимірювали її за допомогою спеціальної рулетки.   До складу страви увійшли салат, курка і йогуртовий соус. Після фіксації рекорду її розрізали і роздали спробувати присутнім.    

  Раніше у Франції був встановлений новий рекорд Гіннеса за кількістю сортів сиру, використаних для приготування однієї піци, — 834 види. Над її приготуванням працювали три шеф-кухарі.   А в липні у США приготували найдорожчу картоплю-фрі. Порція страви, в рецепті якої вказані шампанське преміуім класу та їстівне золото, коштує 200 доларів.    

Джерело

Залишити коментар