Image default

В Туреччині розказали про плани вакцинувати до 1,5 млн людей щоденно

REUTERS

Для цього у Китаї планують закупити 50 млн доз

Туреччина планує вакцинацію близько 1,5 млн осіб на день, заявив член консультативної ради турецького уряду. Про це повідомляє Turkish Minute.

Мустафа Некмі Ільхан, член науково-консультативної ради Міністерства охорони здоров’я, яка була створена в перші дні боротьби з COVID-19, розповів, що Туреччина планує щодня робити щеплення близько 1,5 мільйона людей за допомогою бригад у складі трьох осіб. 

За його словами, такі бригади медичних працівників повинні вакцинувати понад 200 осіб щодня.

Туреччина планує розпочати вакцинацію препаратом CoronaVac китайської Sinovac Biotech. Вона замовила 50 млн доз у компанії. Перед використанням китайську вакцину, як і інші іноземні препарати, має схвалити Турецьке медичне агентство (TMMDA).

За словами Ільхана, уряд планує вакцинувати від 60 до 65 мільйонів осіб в Туреччині до кінця червня 2021 року.

Серед турків широко поширені побоювання з приводу китайської вакцини, оскільки попередні результати випробувань показали, що вона викликала швидку імунну відповідь, але рівень антитіл був нижчим, ніж у людей, які перехворіли на коронавірус.

Міністр охорони здоров’я Туреччини Фахреттін Коджа оголосив минулого тижня, що уряд також закупить 25 мільйонів доз вакцини Pfizer/BioNTech.

Новини за темою: У Туреччині вводять комендантську годину на вихідні

Раніше Туреччина заборонила громадянам палити в громадських місцях, щоб уповільнити недавній сплеск числа пацієнтів із симптомами коронавірусу. 

Джерело

Залишити коментар