Image default

В ОП прокоментували перекриття Маріїнського парку на День Незалежності

Фото: vesti.ua У Києві виступав Андреа Бочеллі, однак простим громадянам послухати його не вдалося

Концерт оперного співака Андреа Бочеллі, на який не пустили всіх охочих українців, був не безкоштовним, а благодійним.

У Маріїнському парку в Києві на честь 30-річчя Незалежності України проходив концерт італійського тенора Андреа Бочеллі, через що парк був перекритий, а вхід здійснювався тільки за запрошеннями. Перекриття парку викликало сильне невдоволення киян і гостей столиці. Прес-секретар президента Сергій Никифоров в середу, 25 серпня, пояснив журналістам видання Вести ситуацію.

Він зазначив, що концерт був не безоплатним, а благодійним — це значить, що вхід і не повинен був бути вільним:

«Він був благодійним, але це не означає автоматично, що можуть пройти всі. Він був за запрошеннями, а також гостей просили вносити добровільну плату на створення музею Івана Марчука. Безкоштовний, благодійний не дорівнює вільний для входу», — сказав Никифоров.

За його словами, в суспільстві виникло непорозуміння через те, що люди вирішили, що вхід був вільним. Також Никифоров додав, що розмір внесків, які робили гості, міг бути будь-яким. Сума, яку з бюджету виділили на проведення цього концерту, прес-секретарю невідома.

Раніше повідомлялося, що подружжя Зеленських відвідало концерт Бочеллі. На концерті були присутні також інші політики, бізнесмени та зірки шоу-бізнесу. Заради того поліція перекрила Маріїнський парк, що викликало обурення простих громадян.

Військовий парад у Києві в День Незалежності: онлайн

Джерело

Залишити коментар