Image default

В Офісі Президента вважають, що Ситник повинен піти у відставку, — ЗМІ

Артем Ситник Фото з відкритих джерел

Офіційно визнаний судом корупціонер, ставленик Штатів, не може очолювати антикорупційний орган через тиск з боку іноземних структур. Про це повідомляється на телеграм-каналі «Україна 24».

«Фігурант кримінальних справ і офіційно корупціонер — це про керівника НАБУ Артема Ситника. Він досі залишається на посаді, не зважаючи на рішення Конституційного суду про незаконність його призначення тільки через підтримку його іноземними кураторами. І посольство США в Україні та МВФ в один голос буквально шантажують українську владу, вимагаючи зберегти крісло Ситнику. Але чи правомірно це і чому ми йдемо на поводу у них?», — повідомляє телеграм канал.

При цьому підкреслюється, що «навіть в Офісі Президента дивуються про те, як така людина може керувати антикорупційним відомством в нашій країні і прямо заявляють, що історія НАБУ не є українською».

«Я переконаний, що коренем проблем в антикорупційній політиці держави є саме Ситник. Він не має морального права очолювати антикорупційне відомство держави і повинен піти. Цю людину офіційно визнано корупціонером українським судом, і це рішення суду вступило в законну силу», — зазначив заступник керівника Офісу Президента України Олег Татаров в одному з інтерв’ю журналістам, передає телеграм-канал.

Також повідомляється, що такий правоохоронний орган, як НАБУ, нині взагалі не затребуваний.

«Ну і найголовніше, а чи треба НАБУ українському суспільству? Останні соціологічні дослідження говорять зворотне. До цього органу найнижчу довіру сьогодні у людей. Очевидно, такої дорогої в змісті орган так і не зміг довести свою ефективність, а головне просто необхідність».

Источник

Залишити коментар