Image default

В «ЛНР» заборонили пенсіонерам поїздки за пенсіями

Фото: Сепаратистские СМИ Пенсіонерам з «ЛНР» доведеться потерпіти без українських пенсій

Даним рішенням нібито хочуть захистити луганських пенсіонерів від зараження коронавірусом COVID-19.

Сепаратисти «ЛНР» посилили правила пропуску через контрольний пункт в’їзду-виїзду біля Станиці Луганської, в тому числі і для пенсіонерів. Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ в неділю, 10 жовтня.

Так, з 9 жовтня скасована норма про те, що жителі окупованих районів можуть раз на місяць виїжджати на підконтрольну Україні територію, а виїзд прив’язаний до правил, як і в окремих районах Донецької області.

Тепер дозволено виїзд тільки за списками на наступних підставах:

  •     лікування (реабілітація);
  •     навчання;
  •     необхідність догляду за близьким родичем;
  •     похорон родича.

Також в’їзд громадян без «прописки» в «ЛНР» дозволяється теж тільки з вищезгаданих причин, а також за участю в «гуманітарних програмах». Списки на в’їзд і виїзд формуються «робочою групою».

Як заявила так звана «міністр охорони здоров’я ЛНР» Наталія Пащенко, дані заходи будуть діяти як мінімум 10 листопада нинішнього року. За її словами, посилення пропуску стосується і пенсіонерів, які регулярно перетинають КПВВ для отримання українських виплат.

«Особливо це стосується наших літніх жителів, які безперервно здійснюють міграцію з метою отримання пенсійних виплат. Це особи, які найбільше схильні до зараження і в більшій мірі гинуть при зараженні коронавірусної інфекцією. Тому цей захід є вимушеним і ефективним», — сказала Пащенко.

Нагадаємо, на цих вихідних мешканці «ЛНР» обходяться без світла і води. Відключення електрики пов’язано з необхідністю проведення планових ремонтних робіт на високовольтній лінії Шахти-Перемога.

СБУ показала допит сепаратиста «ЛНР», що здався

Джерело

Залишити коментар