Image default

В Ізраїлі суд розгляне позов ПриватБанку до Коломойського на 600 млн доларів

Відділення ПриватБанку

З відкритих джерел

Позов було подано ще в грудні минулого року

В Ізраїлі окружний суд Тель-Авіва прийняв рішення про розгляд у повному обсязі позову ПриватБанку проти його колишніх власників та інших відповідачів на 600 млн доларів, а також відхилив клопотання Israel Discount Bank. Про це повідомила пресслужба ПриватБанку.

Зазначається, що в грудні 2019 року ПриватБанк подав позов щодо схеми привласнення коштів, які були незаконно виведені з банку в період з 2007 по 2011 роки та розміщені в Israel Discount Bank.

Крім того, український банк звернувся до ізраїльського з позовом до одного зі співвідповідачів у цій країні через сприяння Israel Discount Bank незаконному привласненню грошей ПриватБанку. Водночас Israel Discount Bank подав клопотання про відхилення позову або призупинення його розгляду до прийняття рішень у справах за позовами, поданими ПриватБанком в Англії та США.

Новини за темою: У роботі інтернет-банкінгу «Приват24» стався збій

Нагадаємо, в липні поточного року ПриватБанк подав у США позов, який стверджує, що колишні керівники банку Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов відмили  майже 800 млн доларів. Тоді у документі було вказано, що обидва відмили 660 мільйонів доларів через групу американських компаній Optima і ще 100 млн доларів через інші американські компанії.

Джерело

Залишити коментар