Image default

В Японії з’явилася нова мутація коронавірусу, не схожа на раніше відомі

У Японії виявили нову мутацію коронавірусу Фото з відкритих джерел

У новому вірусі відсутні так звані «випадання» амінокислот в ряді позицій

У Національному інституті інфекційних хвороб Японії виявили нову мутацію коронавірусу, яка не схожа на штами з Великобританії та Південної Африки. Про це 10 січня повідомило видання Nikkei. 

За попередньою інформацією, новий різновид коронавірусу в країні виявили 6 січня. Інфекцію підхопили чотири особи віком від 20 до 40 років, які прилетіли 2 січня в аеропорт Ханеда з Бразилії. 

Новини за темою: Мутація коронавірусу збільшує імовірність передачі в родинах, — МОЗ

«Нова мутація частково схожа з мутаціями, що представляють занепокоєння через більш високу контагіозність (заразливість — ред.)», — повідомили представники інституту.

Зазначається, що цей різновид вірусу має спільні риси з тими, які раніше виявили у Британії та ПАР. Однак, у новій мутації відсутні так звані «випадання» амінокислот в ряді позицій.

Новини за темою: В Україні виявили 5 мутацій коронавірусу: Штаму з Британії не знайшли

«Наші дані про нову мутацію обмежені інформацією про нуклеотидну послідовність генів. У зв’язку з цим в даний час важко оцінити рівень патогенності, контагіозності, ефективності методів тестування або вакцин», — наголосили в пресрелізі інституту.

Нагадаємо, нещодавно в Африканському центрі з контролю та профілактики захворювань Нігерії заявили про появу нового штаму коронавірусу, який не схожий на раніше відомі захворювання.

Джерело

Залишити коментар