Image default

В Британії почали проводити вибіркове тестування на COVID-19, аби зупинити поширення мутації COVID-19 із ПАР

Фото з відкритих джерел

Влада прагне розірвати ланцюги передачі

У вівторок, 2 лютого, у Великій Британії розпочалося тестування, яке має на меті дослідити зразки 80 тис. громадян, аби зупинити поширення нового штаму коронавірусу із Південної Африки. Про це повідомляє Reuters. 

Згідно з повідомленням, волонтери та поліцейські у кількох частинах Англії почали ходити від дверей до дверей, аби роздати громадянам набори для тестування на COVID-19.

Новини за темою: У В’єтнамі зафіксували новий штам коронавірусу

Таким чином влада хоче зупинити розповсюдження дуже інфекційного штаму коронавірусу, що походить з ПАР, зокрема знайти людей із новою мутацією і вимагати від них самоізоляції.

Як зазначається, уряд оголосив про тестування, після того як 11 людей у ​​різних регіонах отримали позитивний результат на штам із ПАР, хоча не мали жодних контактів з людьми, які подорожували до Південної Африки.

Новини за темою: ЄС запровадив нову темно-червону зону COVID-19: Що це означає

Наразі у Великій Британія виявили 105 випадків південноафриканського штаму. З цієї кількості усі, крім тих 11, — це особи, які або були в Південній Африці, або контактували з кимось, хто там був.

Як зазначається, ця кампанія тестування буде охоплювати 80 тис. людей, незалежно від наявності в них симптомів, у ​​восьми різних областях — тих, де було виявлено 11 випадків. 

Новини за темою: У ЄС зробили більш жорсткими обмеження на в’їзд до Шенгенської зони

Нагадаємо, нещодавно в Данії підтвердили перший випадок зараження новим штамом коронавірусу, який раніше знайшли у Південній Африці.

Джерело

Залишити коментар