Image default

В Австрії розповіли, як вакцинуватимуть населення

Відень, Австрія. Фото: pixabay.com

Вакцинація від коронавірусної хвороби буде добровільною

Вакцинація населення Австрії розпочнеться вже у січні 2021 року з груп ризику та триватиме у три етапи. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Австрії Рудольф Аншобер, передає «Укрінформ».

«Першими у січні будуть вакцинуватися люди віком старше 65 років, які живуть у будинках для людей похилого та похилого віку, а також їх працівники», — повідомив міністр.

Крім того, на першому етапі, який триватиме протягом січня-лютого, щеплення матимуть змогу зробити працівники закладів охорони здоров’я, а також співробітники рятувальних організаціях та соціальних службах.

Зокрема, в австрійському МОЗ очікують, що протягом січня-лютого на австрійський ринок поступить загалом близько 1 млн доз вакцини – на 500 тис. людей, по два обов’язкових щеплення на особу.

Новини за темою: Великі міжнародні авіакомпанії хочуть зобовʼязати пасажирів вакцинуватися від коронавірусу

На другому етапі у березні та квітні сподіваються мати вже 2 млн доз вакцини – ще для 1 мільйон осіб. Вони будуть призначені для людей старше 65 років та осіб із системним ризиком, які працюють у сферах безпеки та юстиції, школах та освітніх установах, у сферах критичної інфраструктури та підтримки громадського життя.

З другого кварталу, тобто з квітня, вакцина від COVID-19 має стати доступною для усього населення країни. В МОЗ прогнозують, що протягом третього кварталу 2021 року зможуть вакцинуватися усі охочі.

Вакцинація від коронавірусної хвороби буде добровільною.

Загалом уряд Австрії планує закупити 16,5 млн доз вакцини від п’яти виробників на суму близько 200 млн євро. Перші вакцини очікуються від виробників Pfizer/Biontech, Moderna та AstraZeneca.

Новини за темою: ЮНІСЕФ готує масштабну спецоперацію для доставки вакцин проти COVID-19

Раніше президент Володимир Зеленський заявляв, що Україна розраховує отримати понад 8 млн доз майбутньої вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19. 

Джерело

Залишити коментар