Image default

Юрій Бойко: Вибори у 18 ОТГ на Донбасі повинні відбутися якомога швидше

Народний депутат Юрій Бойко Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Справедливість на волевиявлення щодо громадян, які проживають у прифронтових районах Донбасу, має бути відновлена, а чиновники, які незаконно скасували там вибори, – понести покарання. Про це заявив співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко.

«Вибори в 18 окремих територіальних громадах влада повинна була провести ще в жовтні. Привід для їх скасування був надуманим і протизаконним. З нашої точки зору, вибори повинні відбутися, і якомога швидше», — сказав Юрій Бойко.

Політик зазначив, що владі пора закінчувати ігри в «питання і відповіді». Виборчі права громадян закріплені в Конституції і повинні бути забезпечені без всяких попередніх умов.

«Це не предмет для політичних торгів і маніпуляцій. І справедливість щодо півмільйона громадян повинна бути відновлена», — підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Також Юрій Бойко вважає, що всі чиновники, які зірвали волевиявлення громадян у жовтні 2020 року, повинні понести за це відповідальність за законом.

«Громадяни повинні реалізувати своє виборче право і дати політичну оцінку діям влади. Але організація голосування — це не «кінець історії». Крапка у справі про незаконне скасування виборів буде поставлена тільки тоді, коли понесуть покарання всі чиновники, які зірвали волевиявлення громадян у жовтні 2020 року», – підкреслив політик.

 

Джерело

Залишити коментар