Image default

Юрій Бойко: Підготовка до вакцинації – черговий іспит для влади

Юрій Бойко «Опозиційна платформа — За життя»

Влада розбазарила гроші коронавірусного фонду і не підготувала медицину до другої хвилі епідемії. Зараз перед нею стоїть новий виклик – підготовка до вакцинації населення. Про це заявив Співголова «Опозиційної платформи — За життя» Юрій Бойко, передає пресслужба політсили.

«Будемо об’єктивні: поки весь світ шукав способи і вживав заходів, щоб подолати епідемію коронавірусу, наш уряд тринькав гроші коронавірусного фонду, закочуючи їх в асфальт і піар президента перед місцевими виборами. Наслідки такої злочинної недбалості вже відчули в кожній українській родині», — сказав Юрій Бойко.

Політик підкреслив, що основна претензія «Опозиційної платформи — За життя» до Зе-команди – це її відмова підтримати людей і економіку в період кризи.

«Те, що уряд і президент витратили гроші, виділені на боротьбу з епідемією, на інші цілі, різко ускладнило становище людей. В умовах епідемії недофінансованою залишається Охорона здоров’я — це злочин перед громадянами. Провалено тестування, не вистачає обладнання і медикаментів, лікарі продовжують виїжджати з країни через низькі зарплати-тільки з січня по жовтень звільнилося понад 42 тис.медпрацівників», – зазначив співголова фракції опозиціонерів.

І поки в Україні влада скорочує кількість тестів, рапортуючи про «спад хвороби», у світі вже почалася вакцинація.

«Зараз нас чекає ще більший виклик у зв’язку з вакцинацією. І те, як влада до неї підготується, стане ще одним іспитом, щоб зрозуміти, чи здатна ця влада взагалі думати про людей», – резюмував Юрій Бойко.

Джерело

Залишити коментар