Image default

Юрій Бойко: Ми вимагаємо провести позачергове засідання ради і спростити роботу ФОПів

Юрій Бойко «Опозиційна платформа — За життя»

«Опозиційна платформа — За життя» вимагає провести позачергове засідання парламенту, на якому розглянути її законопроект, покликаний полегшити і спростити роботу ФОПів. Про це заявив співголова партії Юрій Бойко, передає пресслужба політсили. 

«Наша фракція підписала петицію про проведення позачергового засідання парламенту і таке засідання має відбутися. Ми внесли на розгляд парламенту законопроект №4490, який зберігає право підприємців на використання Книги обліку доходів без застосування реєстратора розрахункових операцій. Потрібно просто проголосувати наш законопроект. Він зніме всі протиріччя і полегшить роботу ФОПів. Зараз просто потрібно об’єднається всім політикам і допомогти людям», — підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що люди вийшли на протести через відсутність діалогу і підтримки з боку держави. ФОПи створюють робочі місця, годують свої сім’ї, платять податки, але замість того, щоб допомогти їм, влада посилює тиск на підприємців і створює їм додаткові проблеми.

«Скільки ці люди повинні стояти на вулиці? Вони наповнюють бюджет, створюють робочі місця, а влада вперто їх не чує. Ми розуміємо обурення підприємців і будемо їх підтримувати», — сказав Юрій Бойко.

Новини за темою: Медведчук: Влада вчинила з ФОПами незаконно, необґрунтовано і необ’єктивно

Співголова фракції опозиціонерів підкреслив, що влада в умовах кризи і епідемії зобов’язана підтримувати підприємців, а не намагатися ускладнити їх роботу.

«Вони просять провести позачергове засідання парламенту і вирішити їх проблему. Коли таке обурення людей — депутати зобов’язані прийти і допомогти. Наша фракція в повному складі прийде на таке засідання і допоможе людям», — резюмував опозиційний політик.

Нагадаємо, народні депутати від «Опозиційної платформи — За життя» вже зареєстрували в парламенті законопроект №4490 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо сприяння господарської діяльності фізичної особи-підприємця без застосування реєстратора розрахункових операцій, а також збереження права на використання Книги обліку доходів». Ухвалення цього закону дозволить зменшити адміністративний тиск на підприємців і сприятиме зростанню ділової активності, захисту законних інтересів платників податків і усунення дискримінаційного підходу до оподаткування суб’єктів господарювання.

Джерело

Залишити коментар