Image default

Юрій Бойко: Бюджет-2021 має стати бюджетом порятунку людей

Співголова ОПЗЖ Юрій Бойко Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Правки, внесені урядом у проєкт держбюджету на 2021 рік після першого читання, не поліпшили, а погіршили його. Тому «Опозиційна платформа – За життя» не підтримає бюджет-2021, якщо в ньому не буде збільшено видатки на медицину та підтримку громадян. Про це заявив Співголова фракції опозиціонерів Юрій Бойко в ефірі ток-шоу «Мир або війна» на телеканалі «Інтер», передає пресслужба політсили.

«Ми критикуємо цей проєкт бюджету не тому, що ми – опозиція, а тому, що він дійсно поганий. За два останні місяці катастрофічно погіршилася епідемічна ситуація, погіршилася соціально-економічна ситуація, але уряд вирішив збільшити лише витрати на силові структури. Зрозуміло, що голосувати за такий проєкт ми не можемо. І незрозуміло, хто за нього взагалі зможе проголосувати», – заявив Юрій Бойко.

Політик зазначив, що ключовими зауваженнями «Опозиційної платформи – За життя» до проєкту держбюджету, як і раніше, є відсутність повноцінного фінансування охорони здоров’я та небажання влади підтримувати власних громадян і власну економіку в період кризи.

«У нас є можливості забезпечити фінансування медицини на рівні 5% ВВП, як це прописано в законі. У нас є можливість збільшити доходи тих, хто не має навіть реального прожиткового мінімуму. Для цього потрібно лише перерозподілити кошти в бюджеті, скоротивши витрати, які не викликані необхідністю рятувати та підтримувати наших громадян. Бюджет-2021 має стати бюджетом порятунку людей. І ми будемо вимагати цього в парламенті», – резюмував Співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя».

Источник

Залишити коментар