Image default

Турецькі археологи виявили храм Афродіти віком 2500 років

Залишки храму Афродіти в Туреччині Anadolu

Перші сліди храму знайшли ще в 2016 році

У Туреччині на півострові Урла-Чешме археологи виявили залишки храму Афродіти, вік якого оцінюють у 2500 років. Про це повідомляє Anadolu.

Зазначається, що під час обстеження 1600 квадратних метрів дослідники знайшли 35 людських поселень доісторичної епохи, в тому числі 16 поселень пізнього неоліту.

За словами вчених, на місці храму розташовувалася ​​значна соціальна та економічна мережа. «Під час дослідженя поверхні ми виявили храм Афродіти 6-го століття до нашої ери – загальний культ того часу. Це захоплююче та вражаюче відкриття», – сказала Еліф Копарал з Університету Мімар Сінан, яка очолює розкопки.

При цьому дослідники додали, що перші сліди храму були виявлені ще в 2016 році, про що було оголошено в статті журналу. Щоб уникнути загрози нелегальних мисливців за скарбами, команда археологів співпрацювала з місцевими жителями.

Новини за темою: У Сербії затримали велику археологічну колекцію, замасковану під український паркет

Нагадаємо, нещодавно в Помпеях археологи виявили прикрашений фресками стародавній вуличний магазин, у якому відвідувачам продавали гарячу їжу і напої. Тоді в магазині виявили сліди продуктів майже 2000-річної давнини.

Джерело

Залишити коментар