Image default

Турецька сторона заперечує будь-які «юридичні чи адміністративні інциденти» з участю Уруського в Стамбулі

Олег Уруський Радіо Свобода

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України також наполягає на недостовірності інформації

Турецька сторона заперечує будь-які юридичні чи адміністративні інциденти з участю віцепрем’єр-міністра України, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського в Стамбулі. Цю заяву передала «Радіо Свобода» пресслужба українського чиновника, а також її цитують турецькі ЗМІ.

«Пан Олег Уруський, віцепрем’єр-міністр України, міністр з питань стратегічних галузей промисловості відвідав нашу країну з офіційним візитом у період з 26 до 29 серпня 2020 року. В рамках програми перебування нашого дорогого гостя у місті не відбулося жодних юридичних чи адміністративних інцидентів. Ми засмучені, що у деяких іноземних ЗМІ опубліковані неправдиві новини, і будемо раді знову бачити віцепрем’єр-міністра у нашому місті», – йдеться в повідомленні для ЗМІ від управління преси та зв’язків з громадськістю губернаторства Стамбулу.

Нагадаємо, раніше у телеграм-каналі «Україна 24» поширили інформацію, що Олег Уруський у Туреччині «поводився неналежно і образив турецьку гостинність». Повідомлялося, що могли мати місце порушення карантинних заходів і спроба підкупу.

Новини за темою: Ілля Кива про скандал з Уруським: Ми будемо вимагати негайної його відставки

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України зажадало спростування цієї інформації. У відомстві заявили, що вона «носить дискредитаційний характер і є абсолютно неправдивою».

Олег Уруський очолює новостворене Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості з 16 липня.

Источник

Залишити коментар