Image default

Twitter назавжди заблокував акаунт Трампа: Президент заявив про обмеження свободи слова

Президент США Дональд Трамп

Фото з відкритих джерел

Причиною блокування назвали можливе подальше підбурювання до насильства

Адміністрація соціальної мережі Twitter назавжди заблокувала особистий аккаунт президента США Дональда Трампа. Про це повідомила пресслужба компанії у своєму блозі.

Зазначається, що рішення було прийнято після ретельного розгляду нещодавніх твітів з Трампу та контексту навколо них. При цьому представники соцмережі заявили про ризик подальшого підбурювання до насильства.

Зокрема, два повідомлення Трампа щодо «гігантського голосу» в майбутньому у людей, які за нього проголосували, а також про відмову поки що чинного очільника США йти на інавгурацію обраного президента Джо Байдена, в Twitter закликають розглядати в контексті «ширших подій».

Ідеться про те, що заяви Трампа можуть мобілізувати різні групи людей, в тому числі, для підбурювання до насильства на фоні триваючої напруженості в США. У зв’язку з цим адміністрація Twitter вирішила, що твіти президента порушують політику соцмережі щодо прославлення насильства.

Водночас сам 45-й президент відреагував на блокування особистого акаунту й розмістив чотири публікації в офіційному профілі президента США. Як повідомляє CNN, Трамп розкритикував рішення Twitter і заявив про порушення свободи слова. «Співробітники Twitter скоординували з демократами і радикальними лівими видалення мого аккаунта зі своєї платформи, щоб змусити мене замовкнути», – написав президент.

У відповідь на це адміністрація Twitter видалила всі повідомлення з офіційного облікового запису президента США.

Новини за темою: Прокуратура США вивчить роль Трампа в штурмі Капітолію

Нагадаємо, напередодні спікер палати представників США Ненсі Пелосі закликала до негайного усунення діючого президента Дональда Трампа з посади за допомогою прийняття 25-ї поправки Конституції. Ця поправка дозволяє достроково припинити повноваження президента, який став недієздатним.

Джерело

Залишити коментар