Image default

Трамп звинуватив ЗМІ в «роздуванні» масштабів кібератаки на держустанови США

Президент США Дональд Трамп Flickr

Також президент США не виключає, що атаку могла провести не Росія

Президент США Дональд Трамп заявив, що нещодавно кібератака на американські державні відомства не така страшна, як про неї повідомляли ЗМІ. Про це він написав у Twitter.

За словами Трампа, ситуація перебуває під контролем. «Кібератака виглядає масштабніше у викладі фейкових ЗМІ, ніж у реальності. Я був детально поінформований про те, що трапилося. Все під контролем», – написав поки що чинний очільник США.

Крім того, президент не виключає, що за атакою стоїть не Росія, а Китай. «Коли щось відбувається, ЗМІ хором починають говорити про російський слід. Це їх пріоритет, так як, перш за все, через фінансові причини, вони до смерті бояться обговорювати варіант, згідно з яким за всім цим стоїть Китай (але ж таке можливо!)», – висловився Трамп.

Також він додав, що хакерській атаці могли піддатися й апарати з підрахунку голосів на президентських виборах.

Новини за темою: Сайти Офісу президента та Держспецзв’язку атакували хакери

Нагадаємо, 16 грудня в ЗМІ з’явилася інформація про злам системи Міністерства фінансів і торгівлі США та ще низки урядових установ країни російськими хакерами. Повідомлялося, що серед жертв були державні, консалтингові, технологічні, телекомунікаційні та нафтогазові компанії в Північній Америці, Європі, Азії та на Близькому Сході.

Пізніше американські Федеральне бюро розслідувань, Агентство з кібербезпеки і безпеки інфраструктури та Управління директора національної розвідки підтвердили інформацію про масштабну кібератаку на урядові структури країни. Тоді відомства створили координаційну групу з кібербезпеки.

Новини за темою: Хакери атакували агентство ЄС з обігу ліків і отримали доступ до документів про вакцину Pfizer Сьогодні, 19 грудня, стало відомо, що Держсекретар США Майк Помпео звинуватив Росію в причетності до кібератаки. При цьому російське дипвідомство в США заперечило звинувачення.

Джерело

Залишити коментар