Image default

Трамп закликав американців не вдаватися до насильства

Дональд Трамп. Фото EPA-EFE

Американський президент попросив своїх прихильників допомогти знизити напруженість і забезпечити спокій

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп закликав американців не вдаватися до насильства, а навпаки, допомогти знизити напруженість і забезпечити спокій в країні. Про це повідомляє телеканал Fox News.

«У світлі повідомлень про нові демонстрації я закликаю не допускати ніякого насильства, порушення закону і вандалізму. Я закликаю всіх американців допомогти знизити напруженість і забезпечити спокій», — заявив він.

Новини за темою: Прихильники Трампа закликають зірвати інавгурацію Байдена, — ЗМІ

Нагадаємо, днями представники Демократичної партії, яких у Палаті представників більшість, внесли резолюцію «Про імпічмент Дональда Джона Трампа, президента Сполучених Штатів Америки, за особливо тяжкі злочини та проступки». Відповідну резолюцію підписали щонайменше 218 демократів.

Сьогодні, 13 січня, Палата представників Конгресу США почала дебати щодо імпічменту президента Дональда Трампа. А згодом погодили процедуру слухань з імпічменту, після чого розпочалися дебати щодо змісту резолюції, яка формулює звинувачення на адресу чинного президента.

Першою перед законодавцями виступила спікер Палати представників Ненсі Пелосі. Вона виступила з аргументами на користь імпічменту президента Трампа, заявивши, що ті, хто напав на Капітолій США минулого тижня, були не патріотами, а «внутрішніми терористами», посланими президентом.

Джерело

Залишити коментар