Image default

Трамп відмовився підписати закон про допомогу американцям під час карантину

Дональд Трамп

NBC News

Через це рішення американці залишилися без допомоги по безробіттю

Президент США Дональд Трамп відмовився підписувати закон про надання економічної допомоги американцям на період пандемії COVID-19. Про це повідомляє BBC.

Зазначається, що останній термін підписання документу сплинув учора, 26 грудня. Законопроєкт передбачав пакет допомоги на 900 мільярдів доларів і був схвалений обома палатами Конгресу США. Зокрема, це мало забезпечити виплати в розмірі 600 доларів американцям, які заробляють менше 75 тисяч доларів на рік.

Новообраний очільник США Джо Байден вже заявив, що відмова Трампа від підписання закону може мати руйнівні наслідки. У свою чергу, «республіканець» сказав, що хоче забезпечити людей більшими разовими виплатами.

Нагадаємо, раніше президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив про намір накласти вето на оборонний бюджет країни на 2021 рік. Політик заявив, що новий бюджет принесе виграш Китаю.

Новини за темою: Трамп звинуватив ЗМІ в «роздуванні» масштабів кібератаки на держустанови США

Згодом міністр закордонних справ Дмитро Кулеба наголосив, що вето Трампа на оборонний бюджет не вплине на передбачений ним обсяг допомоги Україні. За його словами, жодного стосунку вето президента США до допомоги Україні не має.

Джерело

Залишити коментар