Image default

Трамп пообіцяв у новому році вакцинувати світ від коронавірусу

Дональд Трамп

NBC News

Самі Штати мають бути забезпечені вакциною на початку року

Президент США Дональд Трамп заявив, що у 2021 році влада країни забезпечить все своє населення вакциною від коронавірусної хвороби COVID-19, після чого почнуться масові поставки препаратів в інші країни. Про це він повідомив у своєму новорічному зверненні, передає «Интерфакс».

За словами очільника США, зазвичай на розробку вакцини витрачається до 10 років, проте в цьому випадку вчені впоралися за дев’ять місяців, хоча такі темпи називали нереальними. «На початку наступного року ми забезпечимо вакциною всіх громадян США. Незабаром після цього ми почнемо поставляти її всьому світу», – сказав президент.

Крім того, Трамп заявив, що до пандемії коронавірусу він вибудував найсильнішу економіку в історії США, а зараз успішно відновлює її після завданого удару з боку COVID-19.

Нагадаємо, нещодавно компанія Moderna разом із партнерами почала розповсюджувати у США другу затверджену в країні вакцину від COVID-19. До початку січня американський уряд планує доставити в різні штати країни близько 20 мільйонів доз препаратів від Pfizer та Moderna.

Новини за темою: Трамп підписав закон про допомогу американцям на період пандемії Раніше повідомлялося, що в США до кінця грудня вакцинувалися проти коронавірусної хвороби COVID-19 2,8 мільйона людей, що в шість разів менше від запланованої кількості. Загалом у Штатах розраховували на вакцинацію 20 мільйонів громадян.

Джерело

Залишити коментар