Image default

Трамп пообіцяв мирно передати владу Байдену

Кандидати у президенти США Джо Байден і Дональд Трамп Главком

У той же час, чинний президент США досі не визнає результати голосування

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп після офіційного затвердження перемоги Джо Байдена пообіцяв мирно передати владу своєму наступнику, попри те, що він досі не визнає результати голосування. Про це повідомляє CNN.

Як зазначається, Трамп заявив, що офіційне підтвердження голосування Колегії вибірників «знаменує кінець найвидатнішого першого президентського терміну в історії».

«Незважаючи на те, що я повністю не згоден з результатами виборів, і факти підтверджують мене, тим не менш, 20 січня буде організований перехідний період», — заявив чинний очільник країни.

Він також підкреслив, що продовжить боротьбу за те, щоб враховувалися «тільки законні голоси».

«Я завжди говорив, що ми продовжуватимемо нашу боротьбу, щоб забезпечити підрахунок лише законних голосів. Хоча це означає кінець найвидатнішого першого терміну в історії президента, це лише початок нашої боротьби за те, щоб зробити Америку знову великою», — додав Трамп.

Новини за темою: У США пройшов мітинг на підтримку Трампа, який переріс у штурм Капітолію, є жертви: Що потрібно знати про події у Вашингтоні

Нагадаємо, Конгрес Сполучених Штатів Америки підрахував голоси Колегії виборців на виборах американського президента та офіційно затвердив перемогу Джо Байдена. Після затвердження результатів голосування 20 січня відбудеться інавгурація новообраного очільника країни.

Джерело

Залишити коментар