Image default

Трамп помилував ексглаву передвиборчого штабу Манафорта, засудженого у «російській справі»

Пол Манафорт. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Загалом американський президент помилував 26 осіб

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп помилував 26 осіб, у тому числі колишнього голову свого передвиборчого штабу Пола Манафорта та ексрадника Роджера Стоуна. Вони були засуджені в рамках розслідування про втручання Російської Федерації у вибори в США у 2016 році. Про це повідомляє пресслужба Білого дому.

Як відомо, колишній глава передвиборчої кампанії Трампа 2016 року Пол Манафорт був засуджений за фінансові та податкові злочини за підсумками розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера, який шукав свідоцтва втручання у вибори, а також зв’язки Трампа з Москвою.

«Унаслідок кричущого зловживання з боку прокуратури Манафорт пережив роки несправедливого поводження і став однією з найяскравіших жертв, як з’ясувалося, найбільшого полювання на відьом в американській історії», — йдеться в тексті заяви адміністрації президента.

Крім того, колишній радник Трампа Роджер Стоун був засуджений за підсумками розслідування спецпрокурора щодо перешкоджання правосуддю. Згідно із заявою Білого дому, він зіткнувся «з потенційною політичною упередженістю на суді присяжних, а його помилування допоможе виправити несправедливість, з якою він зіткнувся унаслідок розслідування Мюллера».

Також серед помилуваних батько зятя Дональда Трампа девелопер Чарльз Кушнер, який у 2005 році був засуджений до позбавлення волі за ухилення від сплати податків, нелегальні внески на користь виборчої кампанії та тиск на свідків. В ув’язненні він провів 14 місяців.

Новини за темою: Трамп напередодні Дня подяки помилував двох індичок

Нагадаємо, раніше Пол Манафорт заявляв, що саме Україна втручалася у виборчий процес на президентських виборах в США у 2016 році.

До слова, у травні голова передвиборного штабу Дональда Трампа на виборах в 2016 році Манафорт був переведений на домашній арешт через коронавірусну інфекцію.

Джерело

Залишити коментар