Image default

Трамп оголосив надзвичайний стан у Вашингтоні через інавгурацію Байдена

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Заходи запроваджені на два тижні

Американський президент Дональд Трамп запровадив надзвичайний стан в окрузі Колумбія через інавгурація Джо Байдена. Про це повідомляє пресслужба Білого дому. 

«Сьогодні президент Дональд Трамп заявив, що в окрузі Колумбія існує надзвичайна ситуація, і наказав федеральній допомозі посилити реагування на надзвичайні ситуації, які можуть виникнути в результаті 59-й інавгурації президента з 11 по 24 січня 2021 року», — йдеться в повідомленні. 

Новини за темою: Віцепрезидент США назвав умову оголошення імпічменту Трампу

Як зазначається, постанова президента уповноважує Міністерство національної безпеки Федерального агентства з питань надзвичайних ситуацій (FEMA) координувати всі зусилля з «ліквідації наслідків стихійних лих, що мають на меті полегшити труднощі та страждання, викликані надзвичайною ситуацією, для місцевого населення».

Новини за темою: У Конгресі США демократи внесли резолюцію про імпічмент Трампа

Відомо, що FEMA уповноважено визначати, мобілізувати та надавати на свій розсуд обладнання та ресурси, необхідні для пом’якшення наслідків надзвичайної ситуації. Також надзвичайні захисні заходи будуть надаватися при 100-відсотковому федеральному фінансуванні.

Новини за темою: Провалився як лідер: Шварценеггер назвав Трампа «найгіршим президентом в історії»

Нагадаємо, раніше Федеральне бюро розслідувань отримало інформацію про підготовку повстання на території Сполучених Штатів Америки. Причиною повстання може стати відсторонення 45-го президента Дональда Трампа за рішенням Конгресу.

Джерело

Залишити коментар