Image default

Трамп назвав Байдена «фейковим президентом»: «Вибори гірші, ніж в Афганістані»

Дональд Трамп все ще не відійшов від програшу на виборах

Дональд Трамп все ще діючий президент Сполучених Штатів Америки.

Зараз він у соціальній мережі Twitter продовжує піднімати тему минулих виборів і в одній з коротких публікацій назвав Джо Байдена «фейковим президентом».

До того ж, вибори в США, на його думку, пройшли гірше, ніж в Афганістані. «Молодий військовий, який працює в Афганістані, сказав мені, що вибори в Афганістані набагато безпечніші і організованіші, ніж вибори 2020 року в США. Наші, з його мільйонами і мільйонами корумпованих бюлетенів для голосування поштою, були виборами для країни третього світу. Фальшивий президент!», — написав він.

Трамп назвав Байдена "фейковим президентом": "Вибори гірші, ніж в Афганістані"

Це стосується процедури голосування поштою, завдяки якій представник демократів і буде займати Овальний кабінет в Білому домі протягом наступних чотирьох років. А ось Байден трохи раніше критикував американського президента за відмову підтримати прийнятий Конгресом США пакет допомоги економіки, відійшовши від емоцій і зосередившись на більш конкретному.

6 січня палати Конгресу повинні будуть затвердити результати голосування вибірників.

Нагадаємо, імпічменту не буде: Трамп назвав дзвінок до Зеленського краще ідеального. Трамп згадав свій телефонний дзвінок до українського колеги в контексті заяви 50-річного сина новообраного президента США Джо Байдена.

Як повідомляв «Знай.ua», Трамп може зробити це вперше за 150 років історії США: «спокусником» став Байден

Знай.ua писав, Трамп призначив винуватців свого програшу на виборах: досі не може змиритися

Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!

Підписатися Теги: Дональд Трамп Джо Байден

Джерело

Залишити коментар