Image default

Торговцям місцями на кладовищах Києва оголошено підозру

Фото: ssu.gov.ua СБУ викрила корупцію в ритуальній службі Києва

Чиновники торгували місцями для поховання на столичних кладовищах. Суми варіювалися від 3 тисяч доларів до 50 тисяч залежно від розташування.

  За матеріалами СБУ оголошено про підозру заступнику директора спеціалізованого комунального підприємства Спецкомбінат ПКПО і директору одного зі столичних комерційних підприємств. Вони за місця для поховання на кладовищах Києва вимагали хабарі в розмірі від 3 тисяч доларів до 50 тисяч, повідомляє прес-служба СБУ.   «Вимаганням грошей за «послуги» займалися двоє посередників-киян, які представлялися працівниками столичних кладовищ. Насправді один з них — приватний підприємець, інший — безробітний», — ідеться в повідомленні.   Протиправну схему викрили в липні цього року.   Заступнику директора КП оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.   А директор комерційного підприємства відповідатиме перед законом за ч. 5 ст. 27 (Пособництво) і ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК.  

    Раніше повідомлялося, що житель Львова влаштував нелегальне кладовище на захопленій землі. Там уже є 360 поховань і 40 склепів.  

Джерело

Залишити коментар