Image default

Ток-шоу «Ми всі – українці», – повне відео

Телеканал ZIK

Перше шоу, де головним героєм стане українець!

Сьогодні ввечері у прямому ефірі на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу «Ми всі – українці» з Ростиславом Сухачовим і Тетяною Тереховою.

Гості ток-шоу обговорили низку тем – щодо вакцин від коронавірусу, тарифних протестів в Україні, протестних акцій у США; говорили про «зашквари» тижня та багато іншого.

До дискусії долучилися Сергій Кравченко, голова Національної медичної палати України, військовий епідеміолог; Катерина Амосова, лікар-кардіолог, доктор медичних наук, професор; Тетяна Плачкова, народний депутат, фракція «Опозиційна платформа – За життя»; Олег Мусій, медичний директор Docradar, міністр охорони здоров’я (2014 р.); Анастасія Товт, журналіст видання «Страна.ua»; Ольга Голубовська, інфекціоніст, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України; Іван Плачков, колишній міністр палива та енергетики; Дмитро Марунич, співголова Фонду енергетичних стратегій; Олексій Устенко, народний депутат, фракція  «Слуга народу»; Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (2019-2020 рр.); Олексій Кучеренко, народний депутат, фракція «Батьківщина»; Денис Котов, громадський діяч, мітингар з м. Вінниця; Богдан, мітингар з м. Харків; Валерій Димов, політолог; Пітер Залмаєв, американський політолог, директор міжнародної некомерційної організації «Євразійська демократична ініціатива» (Нью-Йорк); Олександр Лазарєв, політолог; Павло Кухта, в. о. міністра економіки у 2020 році, керівник з політичних питань Київської школи економіки; Віталій Журавський, доктор юридичних наук, професор, академік; Володимир Кацман, політичний експерт, заслужений журналіст; Володимир Кравчук, психолог, директор Міжнародного центру психології і здорового мислення «Positum Systems»; Юлія Корзун, журналіст видання «Страна.ua»; Володимир Бистряков, композитор, піаніст, шоумен; та інші.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу «Ми всі – українці» просто тут:

Нагадаємо, телеканал ZIK змінив концепцію телевізійних шоу на українському телебаченні. Але ми не зупиняємося і створюємо нові формати шоу.

Команда ZIK запускає шоу «Ми всі – українці» не з нагоди нового сезону або за необхідності оновити декорації. Ми робимо це, щоб бути корисними нашим глядачам. І кожен з вас може до нас приєднатися! Якщо ви хочете почути обговорення найгостріших тем із життя країни, мати змогу поставити запитання спікерам та висловити свою думку у прямому ефірі, заповнюйте форму за посиланням: https://forms.gle/vzPWVqZxRPrNC6Sp6

Ведучими для всіх українців стануть Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова, а виходитиме програма щочетверга.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Джерело

Залишити коментар