Image default

Ток-шоу «Ми всі – українці», – онлайн-трансляція

Телеканал ZIK

Перше шоу, де головним героєм стане українець!

Сьогодні, 17 грудня, о 19:00, у прямому ефірі на телеканалі ZIK розпочалося ток-шоу «Ми всі – українці» з Ростиславом Сухачовим і Тетяною Тереховою.

Гості ток-шоу обговорять низку тем – про особливий статус Донбасу, вимоги медиків підвищити заробітну плату, про ситуацію в Харкові, тарифи на газ, про торгівлю з Європою і вирубування лісів. Також говоритимуть про «зашквари» тижня та багато іншого.

До дискусії долучаться Анатолій Матіос, головний військовий прокурор України у 2014-2019 рр.; Марина Ставнійчук, заслужений юрист України; Володимир Кацман, політичний експерт, заслужений журналіст України; Юрій Федоренко, консультант ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки; Ігор Терехов, секретар Харківської міської ради, перший заступник харківського міського голови; Катерина Амосова, лікар-кардіолог, доктор медичних наук, професор; Михайло Загрійчук, колишній заступник міністра охорони здоров’я України; Сергій Кравченко, голова Національної медичної палати України, військовий епідеміолог; Віктор Євтушенко, голова Незалежної профспілки Білоцерківської станції ЕМД; Павло Кухта, виконувач обов’язків міністра економіки у 2020 році, керівник з політичних питань Київської школи економіки; Дмитро Добродомов, народний депутат VIII скликання; Олексій Кущ, економіст; Тетяна Плачкова, народний депутат, фракція «Опозиційна платформа – За життя»; Дмитро Марунич, співголова Фонду енергетичних стратегій; Євгеній Шевченко, народний депутат, фракція «Слуга народу»; Сніжана Єгорова, телеведуча, акторка; Євгеній Куксін, журналіст, блогер; Володимир Кравчук, психолог, директор Міжнародного центру психології та здорового мислення Positum Systems та інші.

Долучайтеся до перегляду онлайн-трансляції ток-шоу «Ми всі – українці» просто тут:

Нагадаємо, телеканал ZIK змінив концепцію телевізійних шоу на українському телебаченні. Але ми не зупиняємося і створюємо нові формати шоу.

Команда ZIK запускає шоу «Ми всі – українці» не з нагоди нового сезону або за необхідності оновити декорації. Ми робимо це, щоб бути корисними нашим глядачам. І кожен з вас може до нас приєднатися! Якщо ви хочете почути обговорення найгостріших тем із життя країни, мати змогу поставити запитання спікерам та висловити свою думку у прямому ефірі, заповнюйте форму за посиланням: https://forms.gle/vzPWVqZxRPrNC6Sp6

Ведучими для всіх українців стануть Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова, а виходитиме програма щочетверга.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Джерело

Залишити коментар