Image default

Ток-шоу «19», – повне відео

Ток-шоу «19»

ZIK.UA

Про ключові події дня, – детально на ZIK

Сьогодні ввечері на телеканалі ZIK транслювали ток-шоу «19» з ведучими Анастасією Дайнод та Ростиславом Сухачовим.

Теми сьогоднішньої програми:

  • ФОПи знову вийшли під Раду. Чи почує їх влада?
  • День пам’яті жертв голодоморів. Чому радикали влаштовують напади на журналістів та паплюжать меморіали?
  • Руслан Рябошапка, Павло Клімкін та Олександр Данилюк обіцяють врятувати Україну. Чого чекати від такого союзу?
  • Бюджет. Лікарі без підвищення зарплат. Скорочення видатків на освіту.
  • 75% українців вважають, що країна рухається не в тому напрямку. Партія влади не має достатньої підтримки в регіонах і не може сформувати коаліцію. Який вихід з цієї політичної кризи?
  • Що буде з тарифами?
  • Голова НАБУ Артем Ситник, попри рішення судів, залишається на посаді. В Офісі президента мають протилежні думки щодо його кар’єри. Що заважає звільнити Ситника?

Гості студії говорили про те, хто, навіщо і з якою метою стоїть за головними подіями, які відбулися в країні.

Гості ток-шоу – Валерій Димов, політолог; Володимир Кацман, політичний експерт, заслужений журналіст України; Михайло Цимбалюк, народний депутат, «Батьківщина»; Олександр Лазарєв, політолог; Олександр Охріменко, президент Українського аналітичного центру; Ілля Кива, народний депутат, «Опозиційна платформа – За життя»; Володимир Арешонков, народний депутат, член депутатської групи «Довіра»; Валентин Землянський, аналітик альтернативного експертного уряду; Данило Гетманцев, народний депутат України від партії «Слуга народу».

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Источник

Залишити коментар