Image default

Ток-шоу «19», – онлайн-трансляція

Ток-шоу «19»

ZIK.UA

Про ключові події дня, – детально на ZIK

Сьогодні, о 19:00, на телеканалі ZIK розпочалося ток-шоу «19» з ведучими Анастасією Дайнод та Ростиславом Сухачовим.

Теми сьогоднішньої програми:

  • ФОПи знову вийшли під Раду. Чи почує їх влада?
  • Сьогодні 29 років референдуму та 7 років маршу мільйонів на Майдані. Що змінилося в Україні?
  • Українці заборгували понад 56 мільярдів за комірне. Проте тарифи на газ зростають. Чи зможуть платити українці та як виходити з кризи?
  • Бюджетна криза в ЄС призвела до того, що філантроп Джордж Сорос вимагає тиснути на Польщу та Угорщину.
  • НСЗУ заявляє, що коштів на вакцинування, лікування хворих та доплати лікарям в бюджеті немає.
  • Олександр Данилюк, Павло Клімкін та Руслан Рябошапка обіцяють рятувати Україну. Що стоїть за цим союзом та поверненням?
  • Ситник розбрату. Чому Офіс президента не має одностайної позиції щодо звільнення директора НАБУ Артема Ситника?
  • Видання DW опублікувало розслідування, що доводить, начебто «Енергоатом» купував російське обладнання в обхід санкцій та за завищеними цінами.

Гості студії говоритимуть про те, хто, навіщо і з якою метою стоїть за головними подіями, які відбулися в країні.

Гості ток-шоу – Юрій Левченко, народний депутат України VIII скликання; Борислав Розенблат, народний депутат України VIII скликання; Олександр Ольшанський, заступник голови Виконавчого комітету реформ; Олександр Лукашев, народний депутат, член партії «Опозиційна платформа – За життя»; Віталій Журавський, доктор юридичних наук, професор, академік; підприємці Сергій Доротич, Владислав Орлов, Кетино Равлюк, Олександр Дудко; Олена Лукаш, юрист; Михайло Чаплига, політичний консультант; Сергій Євтушок, народний депутат, фракція «Батьківщина».

Долучайтеся до перегляду онлайн-трансляції ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. З 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Источник

Залишити коментар