Image default

Ток-шоу «19» на телеканалі ZIK, — онлайн-трансляція

Ток-шоу «19»

ZIK.UA

Про найцікавіше, – детально на ZIKу

Сьогодні рівно о 19:00 на телеканалі ZIK стартує ток-шоу «19» з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод

Темами програми стануть:

  • Стратегія влади щодо Донбасу,
  • Завершення місією МВФ роботи в Україні,
  • Зростання тарифів разом з підвищенням зарплат співробітникам «Нафтогазу»,
  • Справа замглави ОП Татарова
  • Дозвіл на роботу кафе та ресторанів у новорічну ніч,
  • Суперечки щодо святкування Різдва,
  • Легалізація медичного канабісу,
  • Платні дороги в України. 

Гостями ток-шоу будуть – Андрій Лесик, голова осередку політичної партії «Оппозиційна платформа — За життя» в м. Харків; Віктор Суслов, міністр економіки України 1997-1998 рр;  Віктор Таран, політолог, кандидат наук з державного управління; Юрій Федоренко, Консультант Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки; Олексій Якубін, політолог, кандидат політичних наук; Андрій Павловський, експерт з питань соцполітики; Павло Розенко, віце-прем’єр-міністр України (2016-2019); Олександр Лукашев, народний депутат, член партії «Оппозиційна платформа — За життя»; Ігор Луценко, народний депутат України VIII скликання; Олександр Лазарєв, політолог; Михайло Чаплига, політичний консультант.

Долучайтеся до перегляду повного відео ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Джерело

Залишити коментар