Image default

Тільки Яценюк міг взятися за американське замовлення по нападках на Медведчука без загрози для свого низького рейтингу, – експерт

Фото з відкритих джерел

Тільки політик з такими мізерними досягненнями, як Арсеній Яценюк, міг взятися за замовлення від американських спонсорів по нападках на Віктора Медведчука без загрози для свого рейтингу. Про це написав політичний оглядач Владислав Мулик у Facebook, повідомляє UBR.

«Великий фахівець від політики, автор висловлювання «куля в лоб», будівельник дірявої стіни на кордоні з Росією, головний по «А то Путін нападе» і «російські танки в Києві», ідеолог Майдану – незабутній Арсеній Яценюк закликав владу захистити країну від загрози з боку Віктора Медведчука.

Про це забутий нині екс-прем’єр (під час роботи якого на цій посаді курс гривні полетів у тартарари) заявив на своїй сторінці в Facebook. Чим же образив Віктор Медведчук заслуженого політика, запитаєте ви? Виявляється, глава політради ОПЗЖ прокоментував заворушення в США, з якими, на думку Яценюка, Україна повинна посилювати партнерство. Не смійте говорити нічого про політичну кризу в Штатах, про захоплення Капітолію, про людські жертви, — це все брехня і «шаманські заклинання» (цитую заяву Арсенія Петровича, не можу втриматися)», – зазначив експерт.

«Загроза з боку Медведчука, який виступає за мир на Донбасі, зняття санкцій з українських підприємств, виробництво в Україні вакцини від коронавірусу і пропонує конкретний шлях для зниження тарифів на газ, хвилює багатьох організаторів Майдану і поплічників Сороса. Але тільки репутація Яценюка настільки відсутня, а досягнення на державних посадах настільки мізерні, що він може виконати замовлення від американських спонсорів без загрози для свого рейтингу. Як то кажуть, якщо у вас немає тітки, то вам її не втратити. Але хоч повеселив аудиторію, і на тому спасибі», – написав Мулик.

Джерело

Залишити коментар