Image default

Супрун «проїхалася» по настирливих бабусях маленьких онуків

Поради, які були «на слуху» ще десятиліття тому, сьогодні безнадійно застаріли. Потреби людей змінюються разом з вимогами до виховання дітей

Уляна Супрун (скріншот)

Колишня в. о міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун опублікувала новий пост, в якому звернулася до бабусь і дідусів маленьких дітей. Публікація з’явилася на сторінці Супрун в Facebook.

Дуже часто бабусі і дідусі активно намагаються впливати на виховання онуків, прямо нав’язуючи поради з харчування, проведення часу, народній медицині і т. д.

Супрун попросила бабусь і дідусів звернути увагу, що в світі нічого не стоїть на місці. З року в рік вчені відкривають щось нове, а людство відмовляється від практик і переконань, які були вельми популярні в минулому. Базові потреби людей, такі як їжа, сон, Перша допомога при хворобах змінюються — змінюються і вимоги до виховання дітей.

» Дуже часто і на моїй сторінці, і в батьківських пабліках чи чатах батьки маленьких дітей скаржаться, що не можуть порозумітися зі своїми батьками. Що бабусі та дідусі нав’язливо пропонують свої погляди та методи виховання дитини, як єдине правильні. І навіть не хочуть допустити можливість, що їхні діти також можуть мати рацію. 💥 «Я тобі купала у відварі череди з марганцівкою і ти взагалі ніколи не хворіла!»💥 💥»Не знаю, завжди всі дітям одягають шапочку, а ти взагалі про що думаєш?!»💥 💥 «Та припини пручатися і постав гірчичники — одразу стане легше»💥», — написала Супрун.

Вона сказала, що такі поради звучать швидше деструктивно, і закликала до альтернативної допомоги молодим батькам.

Наприклад, бабусям і дідусям слід спробувати такі способи допомоги, які порадують всіх:

  • Провести час з онуками, поки діти відпочивають;

  • Приготувати улюблену їжу для дітей і онуків;

  • Зустріти онуків зі школи або гуртка;

  • Допомогти онукам зробити проект в школу або садок;

  • Допомогти батькам по дому;

  • Запланувати разом з дітьми спільний відпочинок;

  • Навчити онуків тому, що самі вмієте найкраще: малювання, кулінарія або прийоми для самозахисту.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися Теги: Уляна Супрун поради

Джерело

Залишити коментар