Image default

Степанов дав оцінку карантину вихідного дня

Фото: пресс-служба Минздрава Максим Степанов

Максимальний результат від карантину вихідного дня, який очікували отримати в Міністерстві охорони здоров’я — зменшення захворюваності до 20%.

Карантин вихідного дня в Україні дозволив зменшити кількість хворих на COVID-19. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов у четвер, 3 грудня.

За його словами, головною метою карантину вихідного дня було збити «ураганне поширення коронавірусу». Максимальний результат, який очікували отримати в Міністерстві охорони здоров’я, — зменшення захворюваність до 20%.

«Кінцеві результати ми побачимо, коли закінчиться цей тиждень. Ми зможемо тоді порівняти статистику. Але зараз, попередньо, і це підтверджують навіть такі обережні цифри, коли ми порівнюємо день до дня — ми вже бачимо зменшення не тільки динаміки, але і кількості захворілих» , — заявив Степанов.

Напередодні Кабмін вирішив, яким буде карантин в Україні. Уряд не буде продовжувати карантин вихідного дня, а по всій країні діятимуть обмеження «помаранчевої» зони.

Нагадаємо, за 29 листопада в Україні вперше за два тижні зафіксували менш як 10 тисяч нових випадків коронавірусу. Однак це може бути пов’язано з вихідними, коли традиційно менше працюють лабораторії.

Джерело

Залишити коментар